مقالات

اینترفیس خودرو چیست؟

اینترفیس خودرو چیست؟

برای دسترسی راحت‌ تر به فایل‌های موسیقی در خودرو و دسترسی از طریق دسته‌ی کنار فرمان به ابزاری به‌ نام اینترفیس نیاز است که این امکان را با ضبط غیر فابریک خودرو به شما می‌دهد.

بسیاری از شرکت‌های خودروسازی این وسیله را بر روی خودروی تولیدی خود قرار می‌دهند ولی برخی شرکت‌ها تهیه‌ی این دستگاه را بر عهده‌ی مشتری قرار می‌دهد، استفاده از این وسیله بسیار مفید بوده و باعث می‌شود با دقت و در امنیت بیشتری رانندگی کنید.

این دستگاه نوعی کنترل همه‌کاره است که در صورت قابلیت خودروی شما، می‌توانید کارهای زیادی را به کمک آن انجام دهید.

با کمک اینترفیس می‌توانید به طور کامل کنترل دستگاه پخش خودروی خود را بدون نیاز به دست زدن به دستگاه پخش خودرو در اختیار بگیرید.

در حقیقت اینترفیس اتومبیل رابط بین پخش و کنترل فرمان اتومبیل میباشد که این رابط بسته به نوع اتومبیل متفاوت میباشد یعنی هر اتومبیل اینترفیس مختص خود را میخواهد.

برای راه اندازی پخش غیر فابریک در مرحله ی اول باید از قابلیت نصب شدن اینترفیس بر روی ان اطمینان حاصل کرد و بعد اینترفیس مختص ان نسبت به ماشین را تهیه نمود و برای راه اندازی ان اقدام کرد.

ما (پاورز) می توانیم به کسانی که به اینترفیس احتیاج دارند و میخواهند از این وسیله پر کاربرد برای خودرو خود استفاده کنند، مشاوره دهیم و اینترفیس مورد نیاز خودرو شما را معرفی کنیم و در صورت موجود بودن این محصول در بازار برای شما تهیه کنیم.

لازم به ذکر است که اینترفیس برای هر خودرویی متفاوت میباشد نمی توان از یک مدل اینترفیس برای تمامی خودرو ها استفاده و این وسیله بسیار حساس در نصب است و باید توجه داشت که ممکن است موقع نصب اینترفیش شما بسوزد و خراب شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *